Teod, mis seovad!

Täname kõiki, kes meiega on kaasa mõelnud ja häid ettepanekuid teinud! Teie toetusel on meie valimisliidu visioon Kadrina valla tulevikust valmis. Esitleme teile meie tegevuskava järgmiseks valitsemisperioodiks. Oleme valmis tegudeks!

Haridusvaldkonnas peame kõige olulisemaks jätkata Kadrina Keskkoolis gümnaasiumiastmega. Alustame uueneva koolihoone projekteerimise ja ehitamisega. Meie õpilased ja õpetajad väärivad parimat!

Töötame selle nimel, et valla teed oleks head ja läbitavad aastaringselt. Katame olulisemad teed mustkattega, alustades enamkasutatavatest teedest.Arendame sotsiaalteenuseid, et eakad tuleksid võimalikult kaua toime oma kodus.

Meie visioon ja tegevuskava tuginevad sellel, mis seni tehtud. Soovime viimastel aastatel vallas toimunud positiivseid muutusi jätkata. Oleme ehitanud kauaoodatud kõnniteid, moodsa rulaplatsiga puhkeala, tervisekeskuse, küladesse mänguväljakuid, spordiplatse ja mitmeid teisi objekte. Oleme investeerinud teedesse oluliselt rohkem, kui eelmistel perioodidel. Samuti oleme teinud palju edusamme hariduse ja kultuurivaldkonnas. Koostöö on liitnud inimesi, meil on välja kujunenud toimiv ja tegus meeskond. Meie valimisliidu nimekirja kuuluvad paljud teile hästi tuntud tänased volikogu ja vallavalitsuse liikmed, head ja tegusad inimesed, külakogukondade esindajad.

Meie inimesed: Liina Suurkivi, Meelis Stern, Kairit Pihlak, Raido Nagel, Madis Viise, Raido Parve, Karl Lindam, Marge Schwindt, Monica Jaanimets, Risto Murumägi, Tõnu Rummo, Edgar Tamm, Tiina Raudla, Mati Tiiter, Andres Nukk, Gert Kaso, Heli Napp, Jüri Suurkivi, Vahur Leemets, Helene Kristine Viita, Rando Maamägi, Villu Vaimets, Raivo Tribuntsov, Rauno Tõevälja, Ivar Abner, Marie Petrovits, Aarne Ruuto, Kristjan Mitt, Raiko Porval, Tõnu Kallis, Airi Raus, Jaak Kirsipuu, Avo Vaher, Heigo Tinno, Rait Karus, Kevin Volter, Sirje Eirand, Reimo Rüütel, Valter Kaima, Anneli Meibaum, Ingrid Liivamäe.

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga