Meie inimesed: Andres Nukk

Tutvustame oma toredaid inimesi, kel igal ühel eriline maailma tunnetus ja soov teha häid asju, mis viivad elu edasi ja jätavad jälje ajalukku.

Andres Nukk´a vastused on siin:

1. Kuidas oled Kadrinaga seotud?

Minu vanemad ja vanavanemad on pärit Kadrina kihelkonnast. Aastal 1869 pidasid minu vanavanavanaema Tiiu ja vanavanavanaisa Jaan Ahlberg kohalikku teemaja, pea samas kohas, kus asub tänapäeval Tristvere Maja. Hiljem ostsid nad veskiga talu Kõrvekülas. Paistab, et oli toimekas pere. Mina olen õppinud Kadrina Keskkoolis ja oma teadliku elu elanud siin.

2. Mis paneb Sinu silmad särama ja sütitab südames kirge?

Eks südames kirge tekitavad ikka naised ja teised toredad inimesed, kellega suhtlen. Aga silma paneb särama kohalik tegevus, mis on märkimist väärt. Tegutsevad toimekad MTÜ-d, näiteks Neeruti Selts, Läsna külateater, Ridaküla Seltsimaja, Kadrina Saunaklubi, kohalik Maanaiste Selts, segakoorid ja tantsurühmad, Kadrina Kultuurikoda, Kadrina Spordikeskus ja paljud teised.

3. Miks meie vallas on hea elada?

Kadrina valla rahvas on kaasamõtlev ja ettevõtlik. Koostöös vallavalitsusega on loodudhuvitavaid vabaaja veetmise võimalusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Hea on kuuluda kogukonda, kus tehakse tööd mitte raha, vaid ühise heaolu nimel. Siin on toredad paigadmatkamiseks, näiteks Neerutis ja Lahemaal ning kenad seene- ja marjakohad, mis kutsuvad korilasi. Nii et sõbrad, minge metsa!

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga