Meie inimesed: Jüri Suurkivi

Tutvustame oma toredaid inimesi, kel igal ühel eriline maailma tunnetus ja soov teha häid asju, mis viivad elu edasi ja jätavad jälje ajalukku.

Jüri Suurkivi vastused on siin:

1. Kuidas oled Kadrinaga seotud?

Kadrinas ja Kadrina vallas on sündinud minu vanemad ja vanavanemad. Esimesed eluaastad möödusid Tapal, pärast kõrgkooli lõpetamist olen elanud kogu aeg Kadrina vallas, Vohnjas.

2. Mis paneb Sinu silmad särama ja sütitab südames kirge?

Viimaste aastate areng ja koos toimetamise tahe Kadrinas ja valla külades. Rõõmustab tegusate inimeste koostöö, tahe tegutseda kogukonna huvides, lootmata sellest isiklikku kasu.Koos tegutsemise puhul on tähtis igaühe panus. Ei saa ootama jääda, et keegi teine tuleb meie eest midagi ära tegema. Küla on nii tugev, kui tegusad on tema elanikud.

3. Miks meie vallas on hea elada?

Kõik, mis inimese heaks arenguks vaja, on kas olemas, arendamisel või lähiümbruses kättesaadaval. Väike vald peab targalt mõtlema, mida teha ise ja mida koostööpartneritega arendada. Meie vallal on pikk haridus- ja kultuurilugu, rikkalik ajalooline pärand. Siin on head energia taastamise võimalused spordi ja terviseliikumise tarvis. Neid võimalusi aga peab kindlasti suurendama, et meie kogukond saaks kasvada.Kuulatakse ja arvestatakse kogukonna elanike esitatud häid ja teostatavaid ideid.

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga