Meie inimesed: Kairit Pihlak

Meie valimisliit kinnitas üksmeelselt vallavanema kandidaadiks Kairit Pihlak´u! Valimisliidu esinumbrid on praegune volikogu esimees Madis Viise ja volikogu aseesimees Risto Murumägi.

Pihlaku sõnul on see suur tunnustus, kui tegusad inimesed soovivad koostööd jätkata. „Oleme koos teinud Kadrina valla jaoks olulisi asju ja seda on märgatud. Järgmine eesmärk on liikuda selles suunas, et Kadrinas oleks tänapäevane koolihoone – meie õpilased ja õpetajad väärivad seda“. Pihlaku sõnul tuleb suurt tähelepanu pöörata teedele: „Maapiirkonnas on hea elada, kui koju viib korralik tee, seepärast on teede hooldus ja mustkattega katmine meie valimisliidus kokkulepitud prioriteet“.

Madis Viise kiitis Pihlaku oskust näha „suurt pilti“ ja igapäevaselt meeskonda motiveerida. „Tema juhtimisel oleme ehitanud kauaoodatud kõnniteid, moodsa rulaplatsiga puhkeala, tervisekeskuse, küladesse mänguväljakuid, spordiplatse ja mitmeid teisi objekte. Oleme investeerinud teedesse oluliselt rohkem kui eelmistel perioodidel. Samuti oleme teinud palju edusamme hariduse ja kultuurivaldkonnas“.

Risto Murumägi lisas: „Soovime viimastel aastatel vallas toimunud positiivseid muutusi jätkata, koostöö on liitnud inimesi, välja on kujunenud toimiv ja tegus meeskond, kuhu kuulub Kairit vallavanemana“.

Valimisliidu on moodustanud enamus tänastest volikogu ja vallavalitsuse liikmetest, kellega on liitunud suur hulk tegusaid inimesi ja külakogukondade esindajaid.

Kairit Pihlak valiti kevadel 2018 Kadrina vallavanemaks avalikul konkursil. Kairit Pihlak on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppe haldusjuhtimise eriala. Varasemalt on ta lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi kultuuriteaduskonna, töötanud Rakveres abilinnapeana, ministri nõunikuna, huvikooli juhina ja õpetajana.

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga