Meie inimesed: Villu Vaimets

Tutvustame oma toredaid inimesi, kel igal ühel eriline maailma tunnetus ja soov teha häid asju, mis viivad elu edasi ja jätavad jälje ajalukku.

Villu Vaimetsa vastused on siin:

1. Kuidas oled Kadrinaga seotud?

Juba väikesest peale sai kõik suved veedetud talukohas, mille vanatädi mees Eesti vabaks võitlemise eest autasuks sai. Nüüdseks on siin kodu minu perele. Püüan olla Kadrina kogukonnale abiks tegutsedes lasteaia hoolekogus ja hariduskogus.

2. Mis paneb Sinu silmad särama ja sütitab südames kirge?

Lapsed, kes kasvavad looduse keskel ja käivad hea meelega lasteaias ja koolis. Inimesed, kes on nõus mugavustsoonist välja tulema ja pingutama, et kogukonna heaks midagi ära teha. Ehedaks näiteks sellest, kuidas lasteaia hoolekogu tegijad ja ka paljud teised Sipsiku tuluõhtu korraldamise ideega kaasa tulid ja oma töö ja pereelu kõrvalt aitasid korraldada ühe meeldejäävaima ürituse.

3. Miks meie vallas on hea elada?

Kadrina vald on parasjagu väike, et tekib kogukonna tunne. Igaühel on võimalik oma panus anda, kui on ainult soovi. Meil on siin kõik eluks vajalik olemas- tasemel lasteaed ja kool, raamatukogu, sportimisvõimalused ja kultuuriüritused. Siin on lastel hea kasvada. Ja miks peaks elama Tallinnas või Londonis, kui Kadrina metsade vahelt lahkumata on võimalik edukalt arendada rahvusvahelist ettevõtet?!

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga