Meie inimesed: Karl Lindam

Tutvustame oma toredaid inimesi, kel igal ühel eriline maailma tunnetus ja soov teha häid asju, mis viivad elu edasi ja jätavad jälje ajalukku.

Karl Lindam´i vastused on siin:

1. Kuidas oled Kadrinaga seotud?

Olen Kadrina vallas elanud ja tegutsenud kõik oma 31 eluaastat. Lasteaias käisin Huljal, keskhariduse omandasin Kadrinas. Vahepeal õppisin Tartu Ülikoolis, pärast mida olen siinkandis püsivalt elanud ja töötanud ning osalenud aktiivselt Kadrina volikogu tegemistes.

2. Mis paneb Sinu silmad särama ja sütitab südames kirge?

Üle kõige toovad mulle soojust südamesse õnnelikud ja rõõmsad inimesed, kes naudivad oma tegemisi ja nakatavad läbi selle ka teisi oma positiivsusega ning panustavad järjekindlalt erinevatesse valdkondadesse, et elu ja keskkond saaksid veelgi mõnusamaks. Hea asukoht ja tegus kogukond moodustavad suurepärase sünergia, mida on kaugele näha ja mis omakorda tõmbab ka teisi oma positiivsusega ligi.

3. Miks meie vallas on hea elada?

Mulle meeldib siin elada! Ma olen Eesti, Lääne-Virumaa ja eelkõige Kadrina valla patrioot. Mida rohkem ja kaugemal ma siit ära käin, seda enam mõistan, kui mõnus siin on. Kadrina vallas on kõik olemas. Me elame geograafilises, logistilises (maanteed, raudtee, linnade lähedus), sotsiaalses ja ka energeetilises mõttes väga heas kohas. Hea energiaga koht tähendabki kõige otsesemas mõttes seda, et on tajutav, et siin on mõnus olla.

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga