Meie liikmed: Tiina Raudla

Tutvustame oma toredaid inimesi, kel igal ühel eriline maailma tunnetus ja soov teha häid asju, mis viivad elu edasi ja jätavad jälje ajalukku.

Tiina Raudla mõtted on järgnevad:

1. Kuidas oled Kadrinaga seotud?

Perioodil 2006 aasta kuni 2014 aasta olin Kadrina Vallavalitsuses tööl valla arendusnõunikuna. 2014-2019.a projektijuht Neeruti mõisas. Alates 2020.aastast olen Kadrina valda sissekirjutatud, oman siin kinnisvara ja haridusteed alustas minu järeltulija Kadrina koolis.

2. Mis paneb Sinu silmad särama ja sütitab südames kirge?

Hetkel üks suur külastus- ja meelelahutusmagnet Kadrina alevikus – Nostalgiakeskus Kadrina. Oleks vaid palju aega ja ressursse, saaks kõike kiiremini ja ägedamalt teha 🙂

3. Miks meie vallas on hea elada?

Elukeskkonnana on Kadrina vald täiesti paras üksus, et tunnetada ennast ühtse kogukonnana. Ja olgem ausad, väga palju on ju omavalitsuse, ettevõtjate ja ideedega inimeste poolt ka ära tehtud, kuid eks nurisejaid on alati igas kogukonnas, see ongi edasiviiv jõud. Kadrina valla inimesed on kenad ja toredad – olles Kadrina valda tulnud, mitte siin sündinud, siis saan öelda vaid kiidusõnu, et mind on siin hästi vastu võetud. Omalt poolt olen nii eelnevalt, kui edaspidi Kadrina valla ärgsamate tegijate ideid ja projekte toetanud just seepärast, et tehakse asju veidi teistmoodi, kui mujal. Loodan, et Kadrina valla inimesed on jätkuvalt positiivsed, toredate ideedega, oma kogukonna nõrgemaid liikmeid toetavad ning probleemide korral lahendusi otsivad!!!

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga