Meie liikmed: Mati Tiiter

Tutvustame oma toredaid inimesi, kel igal ühel eriline maailma tunnetus ja soov teha häid asju, mis viivad elu edasi ja jätavad jälje ajalukku.

Mati Tiiter´i vastused on järgnevad:

1. Kuidas oled Kadrinaga seotud?

Minu vanemad asusid Kadrinasse elama, kui olin 6 aastane. Hariduse sain Kadrina Keskkoolis, mille lõpetasin 1978.a.Kõik meie nn. kärgpere 6 last on koolis käinud siin ja lõpetanud keskkooli. Neli last on õppinud ka Kadrina Kunstidekoolis, kolm neist on jätkuvalt muusikud, Mariliis ka professionaalne laulja.Abikaasa Evelin on õpetaja.Olen Kadrina Vallavolikogus kaasa tegutsenud alates 1999 aastast, kus juhtinud erinevaid komisjone ja hoidnud sõprussidemeid Janakkala vallaga alates 1991 aastast.Juhtisin Kadrina Keskkooli hoolekogu mõned aastad, kui meie lapsed veel koolis käisid.Minu süda on olnud Kadrinaga seotud peaaegu kogu elu ja tänagi soovin panustada Kadrina valla arengusse.

2. Mis paneb Sinu silmad särama ja sütitab südames kirge?

Minu silmad säravad, kui Kadrinas on hakkama saadud millegi väga heaga ja kogukonda siduvaga. Vahel ka millegi erilisega! Meie saavutused hariduse ja kultuuri vallas rõõmustavad alati! Hariduskogu töös osalemine ja tulemus tekitab rõõmu ja kirge!

3. Miks meie vallas on hea elada?

Meie vallas ja Kadrinas on kõik eluks vajalik olemas! Ei ole palju neid omavalitsusi, kellel on ka kunstidekool olemas.Jah, isegi teatrisse või ooperisse sõit ei ole pikk, ka rongiga saab käidud.Meie valla rahvas on üldjoontes koosmõtlev ja arengutele avatud.Koostegemises on kindlust, et hea tulemuseni jõuda erinevate teemadega.Leian, et ka valla külade rahvas on kaasatud ja kohalikku elu edendav.Oluline mõttekoht on ka ettevõtlus ja elukeskkonna arendamine.Kui tekib uus ettevõte, on see märk, et keskkond on meil selleks sobilik.Väljakutseks on lähiaastatel elamufondi suurendamine ja uutele eramutele ehituskruntide leidmine.

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga