Meie inimesed: Raido Nagel

Tutvustame oma toredaid inimesi, kel igal ühel eriline maailma tunnetus ja soov teha häid asju, mis viivad elu edasi ja jätavad jälje ajalukku.

Raido Nagel vastused on siin:

1. Kuidas oled Kadrinaga seotud?

Käisin Kadrinas keskkoolis. Pärast keskkooli viis elu mind siitkandist eemale, kuni 2007 aastal perega Kadrinasse kolisime. Alates 2008 olin 11 aastat KÜ Rakvere tee 3 juhatuses, tänaseks olen üle 5 aasta olnud seotud Kadrina Vabatahtliku päästekomandoga ning olen ka Kadrina valla kriisikomisjoni liige.

2. Mis paneb Sinu silmad särama ja sütitab südames kirge?

Aktiivsed ja toredad ning koostööd tegevad inimesed meie ümber. Pidevalt arenevad võimalused nii alevis, kui väljaspool- olgu siis tegu huvi-, spordi- või mõne muu tegevusega. Samuti on lõpuks hakanud noorem generatsioon tundma huvi meie pritsumaja ja vabatahtliku pääste vastu- esimesed noored teevad juba ettevalmistusi meiega liitumiseks. Loodame, et sellest saab kasvav trend 🙂

3. Miks meie vallas on hea elada?

Kadrina vald on mõnus ja turvaline väike vald, kus on käe-jala juures pea kõik olemas- õppimise võimalused, kultuuri- või huvitegevus, arstiabi, looduses liikumine- mida iganes vajad või tahad, enamus võimalusi on meil vallas olemas. Samuti kaugemale liikumiseks hea bussi- ja rongiühendus. Kogukonna aktiviste, kes mingil alal mingit tegevust eest veavad, leiab pea igast valla nurgast ning nende inimeste omavaheline koostöö aina paraneb.

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga