Meie inimesed: Meelis Stern

Tutvustame oma toredaid inimesi, kel igal ühel eriline maailma tunnetus ja soov teha häid asju, mis viivad elu edasi ja jätavad jälje ajalukku.

Meelis Stern´i vastused on siin:

1. Kuidas oled Kadrinaga seotud?

Minu sünnikodu on Kiku külas, kus olen elanud valdava osa oma elust. Kooliteed alustasin Kadrina Keskkoolis ja Kadrinas oli ka mu esimene töökoht. Mõnda aega kogusin kogemusi kodukohast eemal ja nüüd elan kolmandat aastat Salda külas. Töökoht on jälle Kadrinas ja lapsed käivad Kadrina lasteaias ning koolis. Side kodukandiga pole kunagi katkenud, siin on mu vanemad ja palju sõpru.

2. Mis paneb Sinu silmad särama ja sütitab südames kirge?

Silma paneb särama, kui inimestel läheb hästi ja neil on õnnestumisi. Hea tunde tekitab, kui inimesed hoiavad kokku ühise eesmärgi nimel, toetavad üksteist ja teevad selle teoks.

3. Miks meie vallas on hea elada?

Kadrinas on kõik vajalik eluks olemas – kool, sportimisvõimalused, tervisekeskus, kultuur ja palju muud. Siin on palju ettevõtlikke elanikke, kelle tegude tagajärgi saame me kõik nautida. Siin on ka väga kaunis loodus, kus puhata – Neeruti, Ohepalu, Viitna…Meil on ajalugu, piirkond on seotud rahvuseeposega.

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga