Meie inimesed: Madis Viise

Anname teada, et meie volikogu esimehe kandidaat eelseisvatel valimistel on Madis Viise!

Viise sõnul on see väga suur usaldus ja tunnustus. “Kindlasti on meie õnnestumises olnud oluline meie volikogu ja vallavalitsuse koostöö, kus enamik osapooli on tahtnud, et meie vallas oleks areng ning et ammu lubatud asjad saaksid ka tehtud. Ma usun, et valimisliit, kus on koos väga erinevad inimesed, suudab palju tegusid teha, kui ollakse omakasupüüdmatud ja ausad. Ma teen kõik, et elu vallas oleks hea erinevas vanuses inimestel. Ees ootav kooli uuendamine on mulle väga oluline. Siin on õpetanud minu vanemad, olen õppinud mina ja minu lapsed. Sellest aastast alustas siin õpetajana ka minu tütar” ütles Viise.

Vallavalitsuse liige Raido Parve kiitis Madis Viiset kindlalt valla huvide eest seismise eest.“ Ka keerulistel aegadel jätkus tal julgust valida kaaslasteks eelmised oponendid, et vald saaks edasi minna. Temaga kehtivad kokkulepped ja omavaheline suhtlemine on lihtne”.

Kairit Pihlak lisas: “Meil on Madisega olnud väga hea ja konstruktiivne koostöö. Ta tahab tõeliselt sellest vallast tehaparimat elupaika. Eriti kirglik on ta haridusküsimustes! Ta tahaks, et Kadrina Keskkooli lõpetajal oleks soovi korral võimalik edasi õppida igas maailma ülikoolis. Lisaks on ta tänu isiklikule kogemusele väga nõudlik ligipääsetavuse tagamisel erivajadustega inimestele. Oleme viimastel aastatel rajanud ligipääsuteed liikumisraskustes inimestele nelja avalikku hoonesse.”

Madis Viise valiti Kadrina Vallavolikogu esimeheks 2017. aastal. Ta on lõpetanud Eesti Põllumajanduse Akadeemia veterinaaria teaduskonna.Töötanud on loomaarstina, tootmisdirektorina ning olnud ettevõtja ja pikalt Aru Grupi müügijuht.

Foto: Marge Schwindt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga